תפירה אישית לכל כלה תוך התחשבות במבנה גוף

Home/מאמרים/תפירה אישית לכל כלה תוך התחשבות במבנה גוף

תפירה אישית לכל כלה תוך התחשבות במבנה גוף

בחירה והתאמה של שמלה כלה היא לא משימה פשוטה כלל וכלל. יש לבחור את השמלה שמצד אחד תמצא חן בעיני הכלה, תתאים גם לאופי ולאישיות שלה, ומצד שני תהלום את tfiraמבנה גופה ואת גובהה. וזו בדיוק הסיבה שבגללה, נדרש ייעוץ מקצועי, מדידות, התאמת צבעים וכמובן – המון רגישות.

התאמת שמלת הכלה למבנה גופה של הכלה המיועדת

למעשה מרבית הפעמים אותה שמלה שאנחנו רואים בקטלוג או בסלוני הכלות, לא מתאימה בכל מאת האחוזים לכלה אשר מעוניינת ללבוש אותה. לעיתים נדרשים שינויים ותיקונים קלים, ולעיתים יש צורך בהתאמה דרסטית יותר. כך או כך, נדרש ליווי אישי של הכלה בהתאמת השמלה שהיא בחרה למבנה גופה, ולאופן שבו היא תהלום אותה. במקרים מסוימים הכלה אף מעוניינת בתפירה אישית של שמלת כלה, תוך התחשבות במבנה גופה, צבע עורה וכו'.

איזו שמלה מתאימה לאיזה מבנה גוף?

איך בדיוק ניתן לדעת כיצד להתאים את השמלה למבנה גופה של הכלה? מעצבת שמלות מקצועית תדע לעשות את ההתאמה, ובכל זאת, הנה כמה דוגמאות של התאמות נכונות: אישה בעלת אגן רחב למשל, תעדיף להבליט את החלק העליון ולהסתיר את התחתון באמצעות חצאית נפוחה. לבעלת חזה גדול מאד, ניתן לטשטש את החזה באמצעות תחרה או כיווצים באלכסון, ועדיף להשתמש בבד בגוון שמנת כיוון שלבן נוטה להעניק אשליה אופטית של הגדלה. לכלה נמוכה מאד יתאים סגנון של פרינסס, ומותן גבוה. למי שיש צוואר קצר, מומלץ להתאים שמלה בעלת מחשוף נדיב, שמעניק אשליה של צוואר ארוך. מחשוף בצורה עגולה לא יתאים לבעלת פנים עגולות, וכלה כזו צריכה מחשוף בצורת וי. כלה מלאה צריכה להשתמש במחוך פנימי ולא במחוך בשמלת שני חלקים.

תפירה אישית לכל כלה לפי מבנה גופה ואישיותה

כל אחת אוהבת משהו אחר ולכל אחת מתאים משהו אחר. תפירה אישית, גם אם היא מבוססת על דגם קיים, תמיד תהיה הכי רלוונטית עבור כלה ספציפית. תפירה אישית מותאמת בדיוק למידותיה של הכלה, תוך שימת לב להדגשת האזורים המחמיאים וטשטוש האזורים הפחות מחמיאים. כמו כן, תפירה אישית כוללת גם אפשרויות של שינויים במבנה גופה של הכלה (למשל רזתה או השמינה) והאפשרות להתאים את השמלה באופן מושלם לכלה, כך שגם תיראה יפה וגם יהיה לה נוח, אפילו שבוע לפני החתונה.

תפירה והתאמה אישית של שמלת כלה בשמלות כלה אירנה

שמלות כלה אירנה, רואה את הכלה במרכז, ומטרתו להפוך אותה ליפהפייה ומאושרת. לכן, התאמת השמלה היא ערך חשוב ביותר. בסלון עובדות מעצבות ותופרות מקצועיות, שמתאימות את השמלה באופן מושלם לכלה, תוך מדידות חוזרות בהתאם לצורך. השמלות נתפרות מבדים איכותיים ומובחרים, ותוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר.

צרי קשר

heart

2017-04-10T05:55:47+00:00