חשיבות נוחות השמלה לכלה ביום חתונתה

Home/מאמרים/חשיבות נוחות השמלה לכלה ביום חתונתה

חשיבות נוחות השמלה לכלה ביום חתונתה

יום החתונה הוא יום מרגש ומשמעותי. יום של קסם. יום שבו כל כלה רוצה שהכל יהיה פשוט מושלם. שלמות מתייחסת כמובן גם nohutלהופעה של הכלה: החל בעקב הנעל ועד לאחרונת הפנינה בתסרוקת. אבל כדי שהכל באמת יהיה משולם, זה לא רק צריך להיות יפה, זה צריך להיות גם נוח.

שמלות כלה

זה נכון שהופעתה של הכלה כולל גם תסרוקת, נעלים, איפור ותכשיטים, ובל נשכח את הזר, אבל החלק המשמעותי והבולט ביותר, הפריט הראשון שמחפשים הוא שמלת כלה. קודם בוחרים שמלה ואז מתאימים לה את כל השאר.

אז איך בוחרים שמלת כלה?

חשוב שהשמלה תהיה בסגנון שהכלה אוהבת: שמלה הדוקה, שמלת קצפת נפוכה, שמלת תחרה, שמלה עם אבנים משובצות, שמלה עם שרוולים או בלי שרוולים.. יש כל כך הרבה מגוון וסגנונות, כך שכל כלה יכולה לבחור בשמלה שהיא אוהבת. אבל לא פחות חשוב, ואולי אפילו יותר הוא חשיבות נוחות השמלה לכלה ביום חתונתה.

מדוע הנוחות כה חשובה?

מדוע חשיבות נוחות השמלה לכלה ביום חתונה כל כך משמעותית? הרי זה רק ערב אחד!

נכון, האירוע עצמו הוא רק ערב אחד שלאחריו כנראה לא תראי עוד את שמלת הכלה שלך ובטח שלא תלבשי אותה. המחשבה הזו גורמת לכלות רבות להזניח את הנוחות עבור המראה. העניין הוא שהאחד לא חייב לבוא על חשבון השני, ואין להזניח בשום פנים את נוחות הכלה ביום החתונה שלה.

חשבו על זה שהכלה צריכה להלך בשמלתה משעות הצהריים המוקדמות של יום החתונה – יש צילומים, ואחר כך נסיעה לאולם, ועוד צילומים, וקבלת פנים, וחתימה על הכתובה… המון זמן עובר עד שהאירוע עצמו מתחיל. תוסיפו לזה התרגשות וקיבלתם סיכוי לעצבנות. כלה שלא מרגישה בנוח בשמלה שלה, עלולה למצוא את עצמה מתוסכלת, עצבנית ועייפה בדרך לחופה.

מעבר לכך, האירוע עצמו דורש מאמץ רב מהכלה – התרגשות, יחס חם לאורחים, חיוכים והצורך לשמור על הופעה מושלמת לאורך כל הערב. אל תשכחו שיש גם ריקודים באמצע! איך תרקוד כלה שלא מצליחה להרגיש נוחות בשמלת כלולותיה?

אז היכן מוצאים שמלה שהיא גם יפה וגם נוחה?

כדי למצוא את השילוב המנצח של יופי ונוחות חשוב להגיע למקום הנכון. ראשית, זכרו שפעמים רבות יופי מתבטא מתוך מה שאנחנו מרגישים בפנים. כלה שנוח לה ומרגישה חופשיה בשמלתה, תקרין אור ויופי גם חיצונית. שנית, ניתן להתאים לכלה שמלה בעיצוב ובסגנון שהיא אוהבת, ולהתאים אותה מבחינת הנוחות לכלה עצמה, מבלי לפגוע במראה השמלה. אבל נדרשת יד מקצועית ומנוסה על מנת לעשות כן. שמלות כלה אירנה, יתאים לכל כלה את השמלה המושלמת עבורה – יפה, נוחה ומרשימה, אבל בעיקר, כזו שתהיה מיוחדת אך ורק לה.

צרי קשר

heart

2017-07-31T14:27:08+00:00