חשיבות התאמת השמלה הנכונה לכלה

Home/מאמרים/חשיבות התאמת השמלה הנכונה לכלה

חשיבות התאמת השמלה הנכונה לכלה

hataamaכל כלה רוצה להיראות מיליון דולר ביום חתונתה. יום אחד בחיים שכל כולו מוקדש לה. אבל כדי להיראות נפלא, קיימת חשיבות מכרעת להתאמת השמלה הנכונה לכלה. לא כל שמלה מתאימה לכל אישה: יש נשים רזות מאד, או מלאות יותר, נמוכות או גבוהות, בעלות מבנה גוף כזה או אחר. שמלה נכונה יכולה לטשטש מקומות פחות מחמיאים, ולהדגיש מקומות מחמיאים, ובעיקר – להלום את הכלה הטרייה.

איך מתאימים שמלת כלה לכלה?

כאמור, לכל אישה מבנה גוף, גובה, ומשקל אחר, ולכן לכל אחת מתאימה, באופן טבעי, שמלה אחרת. את שמלת הכלה יש להתאים גם לנעליים כמובן. כך למשל, אורך השמלה יהיה תלוי, בין השאר, בגובה הנעליים. ניתן להתאים את השמלה גם לרצונותיה של הכלה וגם לגוף שלה. למשל כלה שחלמה להיות סינדרלה, אבל רוצה גם שמלה סקסית לריקודים, ניתן להתאים לה שמלה צמודה, אשר מעליה מתלבשת חצאית נפוחה. לחופה צועדת הנסיכה הקסומה, ובריקודים, מורידים את החצאית והנסיכה הופכת לרקדנית לוהטת בעלת שמלת תחרה צמודה וסקסית. באותו האופן (חצאית המתלבשת על השמלה) ניתן להתאים שמלה מרשימה יותר לנעליים גבוהות מאד, ואחר כך, כשמתחילים הריקודים והנעליים מתחלפות במשהו נוח יותר, גם החצאית מוצאת את דרכה אל חדר ההלבשה.

שילובי צבעים להתאמת השמלה

כאשר מתאימים שמלה לכלה, יש לקחת בחשבון כמובן גם את צבעה של השמלה. לא לכל אחת מתאים לבן צחור, ויש כמובן אפשרות לשלב בין גווני הלבן והשמנת, ואפילו להוסיף כסף או זהב. שילובי צבעים מסייעים לטשטוש או להבלטה. גוון אוף וויט או שמנת, פחות מתאים לבעלות עור צהבהב, ולבן צחור לא תמיד מחמיא לכלות מלאות או בהירות מאד.

התאמת אקססוריז

חשוב שהתכשיטים יהיו תואמים לשמלה. אם הכלה מתעקשת לענוד שרשרת שעוברת במשפחה מדור לדור, חשוב שהמחשוף בשמלה למשל יחמיא לכלה וגם יאפשר את ענידת התכשיט בצורה מכובדת. שמלה שמשובצת באבנים יכולה להיות עמוסה מדי אם הכלה הולכת עם תכשיטים גדולים ובעלי נוכחות.

האופי כן קובע

נקודה חשובה קשורה גם לאופי של הכלה ושל האירוע. שמלה חשופה או שמלת סטרפלס לא תתאים לאירוע בעל אופי דתי יותר. כלה ביישנית תרגיש נבוכה בשמלה נועזת מדי, גם אם היא יושבת עליה בול, וכלה מוחצנת תרגיש כמעט עירומה בשמלה פשוטה מאד. אין ספק שגם האופי של הכלה משפיע מאד בהתאמה של השמלה לאותה כלה.

ייעוץ, הכוונה והתאמה מושלמת של שמלת הכלה

אז לפני שבוחרים את השמלה שראיתן על הדוגמנית, חשוב להתייעץ עם מומחיות. בשמלות כלה ארבל תקבל כל כלה ליווי ויחס אישי בדרך לחתונה המאושרת: החל מייעוץ והכוונה לגבי השמלה המתאימה ביותר, ועד לבחירת התכשיטים והנעליים.  בשמלות כלה אירנה יתאימו ויעצבו עבורך את השמלה המושלמת!

2017-04-10T05:55:47+00:00