הצעות משתלמות בסלון כלות ארבל

Home/מאמרים/הצעות משתלמות בסלון כלות ארבל

הצעות משתלמות בסלון כלות ארבל

הוא שלף טבעת ואת אמרת כן? מזל טוב! עכשיו הוא בדיוק הרגע שבו מתחילים בתכנון  היום הגדול. hatsaot
ההכנות לחתונה כוללות בדיקות, בירורים, התרוצצויות, מדידות, טעימות ועוד ועוד, וזו ללא ספק תקופה יפה אבל גם מאד אינטנסיבית. בנוסף, חתונה היא עסק לא זול לרוב, והיא כוללת השקעה באולם / גן אירועים, קייטרינג במקרה הצורך, תזמורת או די-ג'יי, תאורה, צלם, חליפת לחתן, שמלה לכלה, איפור, תכשיטים, תסרוקת ונעליים, טבעות, עיצוב חופה וכו'. לכן, יש לא מעט זוגות שמנסים לבדוק היכן ניתן לחסוך. סלון כלות ארבל מציע לכלות שלו הזדמנויות לשמלת כלה איכותית ויפהפייה במחירים נוחים.

בוחרים שמלת כלה

אין ספק שעבור כל כלה, אחד הפרטים החשובים בחתונה קשור בשמלת הכלולות שלה. כל כלה רוצה להיראות כמו הנסיכה הכי יפה בעולם, לפחות לערב אחד, והשמלה היא חלק משמעותי בהופעה. אבל שמלות כלה מוצעות היום במחירים יקרים מאד, אותם לא כל כלה יכולה לשלם. לעיתים אפילו השכרת שמלת כלה עולה אלפי שקלים. אז איך בכל זאת אפשר לבחור שמלת כלה מבלי להוציא על זה את כל החסכונות?

אפשרויות לבחירת שמלת כלה מושלמת במחיר משתלם

קיימות כמה אפשרויות להוזיל את מחיר שמלת הכלה:

  • השכרת שמלה: ניתן להשכיר שמלה במקום לתפור אחת חדשה. בדרך כלל בסלוני כלות אפשר למצוא מגוון רחב של שמלות כלה קיימות. אפשר לבחור שמלה, להתאים אותה לכלה (להצר, להרחיב, להוריד שרוולים, לקצר וכו') ובכך להוזיל את עלות השמלה. בתום החתונה, הכלה משיבה את השמלה אל הסלון. זהו פתרון בו משתמשות לא מעט כלות, מכיוון שממילא שמלת הכלה היא בדרך כלל חד פעמית.
  • תפירה לפי דגם קיים: גם אם תופרים שמלה מא'- ועד ת', כאשר תופרים לפי דגם שראיתן למשל בקטלוג, זה יכול להוזיל את עלות השמלה מאשר דגם שאתן מעצבות לבד ביחד עם המעצבת, שיכולה לקחת כסף על העיצוב עצמו.
  • בחירת סלון כלות המעניק אפשרויות שונות לבחירת שמלת כלה במחיר נוח, כך שגם תיהני מהשמלה שלך, וגם לא תרגישי רע על הסכום ששילמת עבורה.
  • פשרה: החיים מורכבים מפשרות. אז נכון שחתונה זה אירוע מיוחד, בדרך כלל של פעם בחיים, ושרוצים להגשים בו את כל החלומות, אבל צריך גם להיות רציונליים. זה רק ערב אחד, לאחריו יש חיים שלמים ביחד. באמת תרצי לבזבז הכל על השמלה?? אפשר תמיד למצוא שמלה אחרת, שגם תמצא חן בעינייך, וגם תהיה במחיר שפוי.

מחירים נוחים לכל כלה – בשמלות כלה אירנה

בשמלות כלה אירנה תמצאי מגוון רחב של שמלות כלה מדהימות, במחירים נוחים וסבירים. כל אחת תוכל למצוא את השמלה שהיא אוהבת במחיר שהיא מסוגלת לשלם. צרי קשר עכשיו!

צרי קשר

heart

2017-04-10T05:55:47+00:00