איכות הבדים

Home/מאמרים/איכות הבדים

איכות הבדים

כאשר תופרים שמלת כלה, חשוב במיוחד להקפיד על שמלה איכותית וחזקה, שתחזיק מעמד לאורך כל היום המרגש וכמובן, לאורך האירוע עצמו. בכדי שהשמלה תהיה איכותית היא ihutצריכה להיות תפורה בצורה מקצועית, וחשוב לא פחות – עשויה מבדים איכותיים. איכות הבדים של שמלות כלה אירנה, לצד התפירה המקצועית, מבטיחים לכן, הכלות שבדרך, שמלות כלה יפות, מחמיאות ואיכותיות, המותאמות אליכן באופן אישי.

רוצים לעשות שמח, ולא להיות מוטרדים

חתן וכלה ביום חתונתם נרגשים מאד ורוצים שהכל יהיה מושלם: שהצילומים יהיו מדהימים, שהחופה תהיה מרגשת, שהאורחים ייהנו, ושכולם ירקדו. אם יהיה צורך לדאוג כל הזמן לשמלה שנקרעה, או נפרמה, או לא נעימה, זה עלול לשבש את מהלך החתונה. לכן חשוב מאד להקפיד על בחירת שמלת כלה מבדים איכותיים ומשובחים.

מדוע איכות הבדים של השמלה כה חשובה?

איכות הבדים של השמלה חשובה מכמה סיבות:

  1. שמלה איכותית, כזו שעשויה מבדים חזקים ואיכותיים, ותפורה כראוי, תחזיק מעמד לאורך זמן. השמלה לא תקרע לכן באמצע ההליכה לחופה, הכפתורים לא יקפצו החוצה באמצע הריקוד והנוחות תהיה מירבית. לאחר האירוע, במידה ורכשתן את השמלה, תוכלו למכור אותה במחיר טוב או להמשיך להשתמש בה לצרכים נוספים (למשל לחתונות נוספות במשפחה).
  2. בדים איכותיים משדרגים את מראה השמלה. ככל שהבד איכותי יותר, הוא בדרך כלל גם יפה ומרשים יותר. הוא מעניק לשמלה את היופי שלה בצורה הרבה יותר משמעותית. לכן חשוב להקפיד על תפירת שמלה מבדים איכותיים.
  3. ישנם בדים איכותיים הדוחים כתמים. בדים כאלה טובים לשמלות כלה כיוון שהם מאפשרים ניקוי מהיר של השמלה, מבלי לפשוט אותה, במידה והיא התלכלכה במהלך האירוע.
  4. בדים איכותיים נעימים יותר לגוף, ומאפשרים לשמלה להיות נעימה ואוורירית יותר. בערב כזה, שכולו התרגשות ושמחה, ריקודים וחיבוקים, חשוב שהכלה תרגיש בנוח בתוך שמלת הכלה שלה, ולא תרגיש את מגעו של בד מחוספס או לא נעים על העור.
  5. בדים איכותיים מונעים גירויים ואלרגיות בעור. כשהבד הוא איכותי ומשובח, הסבירות שהוא יעקצץ או יגרד, היא די נמוכה. לעומת זאת, בדים מאיכות ירודה עשויים לגרום לגירודים וגירויים שישבשו את מצב רוחה של הכלה.

שמלות כלה אירנה מציע – שמלות כלה באיכות מובחרת

איכות הבדים של שמלות כלה אירנה, הינו מהמעלה הראשונה. שמלות כלה אירנה מציע מגוון שמלות כלה, במגוון סגנונות ומידות, התפורות בצורה מקצועית ביותר, ובסטנדרט גבוה, מבדים איכותיים ומובחרים. גם כאשר נדרש תיקון בשמלה, נבחרים הבדים הטובים ביותר אפילו לביצוע התיקון הקטן ביותר. כי שמלות כלה אירנה נוחות ונוכחות הכלה חשובים – הן מבחינת המראה והן מבחינת ההרגשה. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ לבחירת שמלת הכלה המושלמת!

צרי קשר

heart

2017-07-31T14:43:20+00:00